ČASTÉ DOTAZY

symbol

Odpovědi na nejčastější otázky

Co si mám vzít na sebe?

Zde platí méně je více, určitě si oblečte  něco v čem se cítíte vy dobře pokud si vezmete oblečení ve , kterém si nejste jisti, jak vypadáte nebo se v něm necítíte dobře, nebude se dobře cítit ani u focení. Jednoduše si vezměte něco pohodlného, třeba se vám focení, tak zalíbí, že začnete být sami kreativní  = přibalte tedy do tašky ještě nějaké oblečení navíc.

Co mě čeká u focení?

Nebojte jsme normální lidé:) komunikující, takže vše probereme vysvětlíme si Vaší představu, třeba nám řeknete co určitě nechcete, apod. Uvaříme kávu , čaj a v uvolněné atmosféře začneme fotit.

Co děti, za 5minut je to přestane bavit?

Děti jsou zvídavé, stydlivé a mohli bychom tu jmenovat sputu dalších vlastností jsou to prostě děti, pokud se jim nebude chtít postát necháme je vydovádět i tak mohou vzniknout fotky , které nakonec budete chtít, nebo jim půjčíme hračky, plyšáky se, kterými se uklidní a nebudou se bát.

Co na děti působí je i to, že když chvilku pózují, tak se na oplátku mohou hned na fotoaparátu podívat, jak jim to sluší:). Nemějte obavu prostě s dětmi to vždy vyjde.

Uvidím v průběhu focení nějaké fotky?

Ano průběžně vám určitě budeme ukazovat jak fotky vypadají.

Kolik fotek budu mít a jaké?

Pokud si vyberete z nějakého balíčku tak tam máme počty napsané. Je ale možné se domluvit na jiných formátech a jiných počtech.

Můžeme domluvit i jiný počet retušovaných fotek. Určitě nafotíme více fotek aby bylo z čeho vybírat.

Je důležité i být připraven na to že ne každá fotka se bude líbit, ale budeme se snažit aby bylo z čeho vybírat.

Je možné dostat i černobíle fotky?

Ano vybrané fotky převedeme do černobílé.

Jak probíhá rodinné fotografování?

Nejdříve Vás necháme v klidu přivyknout novému prostředí, upravit se, zodpovědět všechny vaše dotazy. Dětem dáme dostatečný prostor vše prozkoumat a někdy už v těchto okamžicích vzniknou krásné fotky. Zvídavé děti budou okukovat techniku nebo se „jen začnou předvádět“ a to je správná chvilka začít s focením.

Kompletní proměna, co mohu očekávat?

Připravte se na cca 5hodin kdy o Vás bude pečováno.

Ze všeho nejdříve domluvíme termín.

Pak domluvíme s kadeřnicí co všechno na sobě chcete změnit, stříhání, česání melír , prodloužení vlasů, jakou máte představu, nebo se odvážíte a řeknete nechám to na Vás J.

 

Kadeřnice Vás nejdříve jen lehce učeše a vytvoříme pár fotek před proměnou.

Pak zavřete oči a začnou se dít věci na Vaší hlavě. Věřte, že taková masáž hlavy při mytí je něco byste chtěli zažívat každý denJ.

Uděláme několik fotek i z této části proměny.

Následně Vás kadeřnice předá do péče vizážistky a Vy si budete odpočívat na lehátku kde se dokončí Vaše proměna. I tuto část proměny fotímeJ.

Přijdou poslední úpravy, posadíte se, nebo postavíte před světla a začnete si užívat focení.

A jeto, Vy jste měla nebo měl protože proměnou může projít i muž, krásný den kdy jste byli v péči opravdových profesionálů a máte z tohoto dne krásné fotky.

A pozor to nejdůležitější…… překvapení doma, pro to jste přeci proměnou prošli.

Jak je to s platbou?

V případě focení, bez vizážistky a kadeřnice se platí hotově při focení, 50% z celkové ceny.

Doplatek při předání fotek.

 

V případě zapojení kadeřnice, vizážistky se platí tyto služby hotově na místě a dle rozsahu.